Par mums

Būvniecības kompānija Zemgales Būvserviss ir orientēta uz cilvēkiem un ekoloģisku vidi. Kompānijas politikas prioritāte numur viens ir rūpīgs, individuāls darbs ar katru klientu, - vai tā ir privātpersona, vai valsts un pašvaldības iestāde, vai komersants.

Mūsu būvniecības kompānijai ir svarīgi, pirms uzsākts projekts, lai klients no mums būtu saņēmis atbildes uz visiem jautājumiem un uzzinājis arī par pēdējiem jaunumiem būvniecībā. Jo tikai tā mēs varam sevi veiksmīgi realizēt un piedāvāt mūsdienīgu un ilgtspējīgu risinājumu būvniecībā, kas atbilst klienta vēlmēm un iespējām.

Apzināmies, ka būvniecība ir viena no tām retajām nozarēm, kur ir svarīgas pat vissīkākās detaļas, tāpēc mēs klientam esam kā viena pietura. Mēs gan izstrādājam tāmes, gan palīdzam saskaņot projektu, protams, būvējam jaunus objektus vai restaurējam, veicam visus apdares darbus un nobeigumā labiekārtojam apbūves teritoriju.

Saliedēts, ciešs kolektīvs un regulāras darbinieku apmācības par jaunākajām būvniecības tehnoloģijām un būvmateriālu iespējām ir mūsu kompānijas biznesa stūrakmens, jo tā mēs varam piedāvāt klientam visizdevīgāko būvniecībā un darbus paveikt ne tikai termiņā, bet arī samazināt būvniecības projektam atvēlēto laiku.

Ievērojot ikkatra cilvēka dabīgo vēlmi uzturēties pilnvērtīgā un komfortablā vidē, mēs netaupām savu laiku un enerģiju, pastāvīgi iepazīstinot klientu ar labāko risinājumu ēku būvniecībā. Mūsu vīzija ir būt vadošajai būvniecības kompānijai Jelgavā, kas piedāvā un realizē aktuālos būvniecības projektus.

Jūsu
Zemgales Būvserviss

 

Sertifikāts ir aplūkojami šeit.