Celtniecības Tāmes izstrāde

Precīzas darbu izmaksas un materiālu izcenojumu aprēķins


Lai Jums būtu precīzi zināmi būvniecības projektam plānotie ieguldījumi, ir nepieciešams detalizēts materiālu un darba izmaksu aprēķins – tāme. Uzņēmumā Zemgales Būvserviss celtniecības tāme tiek izstrādāta saskaņā ar LR un ES normatīviem.


Zemgales Būvserviss tāmētāji Jums izstrādās:

  • jaunu celtniecības tāmi, vai
  • esošas tāmes novērtējumu.


Esošas tāmes novērtējums ir Jūsu vai agrāk sastādītas būvniecības tāmes izvērtēšana, iestrādājot nepieciešamās korekcijas un rekomendācijas ar pamatojumiem. Arī agrāk izstrādātai celtniecības tāmei ir vajadzīgs pašreizējā laika novērtējums, jo darbu izmaksas un materiālu iespējas un cenas visdrīzāk būs mainījušās.

Vienkāršu mājas celtniecības tāmi jeb aplēsi iespējams izveidot arī pašam, ja ir kaut nelielas zināšanas un laiks ar to nodarboties. Bet, lai Jūsu plāni iegūtu reālas aprises un izvairītos no sāpīgas vilšanās mājas celtniecības darbu gaitā, tad noteikti Jums precīzi jāzina visi veicamie darbi, materiāli un to cenas, nepieciešamais laiks un darbu izmaksas saistībā ar visu būvniecības projektu.

Jūsu paša sirds mieram un prognozējamībai, akurātas celtniecības tāmes izstrādei, ir vajadzīgs profesionāls tāmētājs. Izmantojiet pieredzējušu tāmētāju zināšanas, lai tās kalpo Jūsu labā - Jūs no tā tikai iegūsiet!

Full Reviw on best bokkmakers by http://artbetting.net/
Download Premium Templates
Bookmaker No1 in The UK - William Hill by w.artbetting.net