Pamatu izbūves un remonta darbi

Grunts izpēte un tās pareiza sagatavošana ir puse no labu pamatu izbūves jebkurai ēkai. Tāpat, plānojot pamatu remonta un rekonstrukcijas darbus, ir jāiegūst skaidrība par grunts līdzšinējo un turpmāko ietekmi uz pamatiem.
Zemgales Būvserviss veic ne tikai jaunu pamatu izbūvi, bet arī pamatu remonta un rekonstrukcijas darbus, tajā skaitā pamatu siltināšanas un pamatu hidroizolācijas darbus.
Attiecībā par jaunu pamatu izbūvi, izvērtējot grunti, ne tikai to atbilstoši sagatavojam, bet pēc grunts izvērtēšanas nosakām vispiemērotāko pamatu veidu būvējamajam objektam, - vai tā ir ģimenes māja, daudzstāvu ēka, noliktava vai cita būve.

Zemgales Būvserviss izbūvē šādus pamatus:

Pamatu veidi

1. Lentveida pamati:
1.1. bloku
1.2. monolītie
2. Pāļu pamati:
2.1. iedzenamie
2.2. pildpāļi
2.3. skrūvpāļi
3. Plātņveida pamati
4. Stabveida pamati


Saistībā ar grunts sastāvu, tās nestspēju un ēkas tipu tiek izvēlēts kāds no augstāk minētajiem pamatu veidiem, kā arī atkarībā no būves veida un grunts šie pamatu veidi var tikt kombinēti un var būt izbūvēti no koka, akmens, ķieģeļiem, metāla, betona vai dzelzsbetona.

Tāpat pamatus izbūvējam arī tradicionāli, t.i., no neskaldītiem laukakmeņiem. Pamati, kas ir izbūvēti no laukakmeņiem, ļoti labi harmonē ar guļbūves ēkām un iedveš tām vēl dziļāku vēsturisko elpu.

Ja Jums rodas jebkādi jautājumi par pamatu izbūvi Jūsu zemes gabalā, droši sazinieties ar mūsu būvniecības speciālistiem.

Full Reviw on best bokkmakers by http://artbetting.net/
Download Premium Templates
Bookmaker No1 in The UK - William Hill by w.artbetting.net