Sazināties

Mūsu prioritāte numur viens ir rūpīgs, individuāls darbs ar katru klientu.

Kontakti
Adrese
Miezītes ceļš 10, Jelgava, LV-3003, Latvija
Tālrunis
+371 26552369
Seko mums
umit-yildirim-Ass0DusYDk4-unsplash

Pilna cikla būvniecība un remonta darbi

Piedāvājam dažādu ēku būvniecību pilnā apjomā, atsevišķus būvniecības darbus, iesāktu būvniecības objektu pabeigšanu kā arī dažāda veida remontdarbus. Visi būvdarbi tiek veikti ar sertificēta Būvdarbu vadītāja iesaisti.
Pie mums iespējams pasūtīt ēkas būvniecību, atbilstoši izstrādātajam būvprojektam. Būvējam gan mūra, gan koka konstrukciju, gan metāla konstrukciju ēkas. Tāmes sagatavošanai būs nepieciešams būvprojekts. Tāpat iespējams veikt tikai atsevišķus ēkas būvniecības posmus – pamatu izbūvi, sienu mūrēšanu, jumta izbūvi, betonēšanas darbus, starpsienu montāžu vai iekšējās apdares darbus.

BūvdarbiBūvdarbi

Mūrēšana

Piedāvājam mūrēšanas darbus.

Strādājam ar visa veida un biezuma blokiem. Mūrējot, atkarībā no klienta vēlmēm, izmantojam gan gatavās pārsedzes, gan veidojam tās uz vietas.

Īpaši svarīgi pirms bloku mūrēšanas ir horizontālās hidroizolācijas uzklāšana.

Mūrēšanas procesā tiek ņemti vērā visi principi, lai nodrošinātu mūrējuma ilgmūžību un noturību.

IekšdarbiIekšdarbi

Apmetums

Piedāvājam ģipša mašīnapmetuma uzklāšanu.

Pirms darbu uzsākšanas tiek veikta to zonu, kur apmetumam nebūtu jānonāk, aizlīmēšana – visi logi, palodzes utt. Katru objektu izvērtējam individuāli, taču visbiežāk tiek izmantota Knauf Stuc-primer grunts, kas nodrošina lielisku pēc tam uzklātā apmetuma noturību. Lai neveidotos plaisas, pieslēgumus pie logiem veidojam no speciālajiem logu pieslēgumu profiliem, logu aiļu ārējos stūros iestrādājam speciālos cinkotos stūrīšus, ar to garantējot gala rezultāta kvalitāti ilgtermiņā.

Ar mašīnapmetumu darbojamies tāpēc, ka tā varam nodrošināt ne tikai rūpīgu, bet arī ātru darbu izpildi, lai klients ātrāk varētu uzsākt nākošo veicamo iekšdarbu etapu.

Flīzēšana

Piedāvājam dažādu zonu un platību flīzēšanu.

Katras flīzējamās zonas virsma tiek sagatavota, atbilstoši tam paredzētajam mērķim. Telpās, kur paredzēts liels mitrums, īpaši svarīga ir hidroizolācijas uzklāšana, kas nodrošinās flīžu “neatlekšanu”. Arī flīžu līme katrā objektā tiek izvēlēta atbilstoši klienta izvēlētajām flīzēm, lai arī stikla flīžu attēli saglabātu savu izskatu.

Strādājam gan ar lielformāta, gan ar mozaīkflīzēm.